Užsiregistruok naujienlaiškį
Vardas:
El. paštas:
 
Resorts.lt
online Reiseführer Litauen-Kurorte
LTENDERU
 
Neringa
 
 
 
 
Vergnügungen
 
 
 
Veranstaltungskalender
 
Mo Di Mi Do Fr Sa So
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    
 
 
 
 

Fahrrädertourismus (Fahrrad, vierrad miete)

Unsere Dienstleistungen: MIETE DER FAHRRÄDER UND DER ZUSATZAUSRÜSTUNG :
 * für Einzelne Klienten
* für Arbeit Verbindungen
* für touristische Gruppen
* für Schulkindexkursionen


NEU! MÖGLICHKEIT, ZUM DES RÜCKHOLORTES DES FAHRRADES ZU WÄHLEN.
Beginnen Sie auf Ihrer Reise furchtlos. Wenn Sie die Kraft ermangeln, wenn ungünstig, verwittern Sie Bedingungen oder alle mögliche anderen Umstände behinderen Ihre Fahrt, Sie werden zurückgehen das gemietete Fahrrad im nächsten Punkt der Miete und fahren zurück mit dem Bus (Busse gehen jede Stunde).

WIR GEBEN TECHNISCHE UNTERSTÜTZUNG WÄHREND DER REISE Wir holen und ersetzen das Fahrrad mit einem anderen. Der Service ist für unsere Klienten frei.

TRANSPORT AUF FAHRRÄDERN UND GEPÄCK Wir können Fahrräder an jeden möglichen Platz im Kurischen Nehrung liefern.
Tel:+370 682 14798
Besucher meinung
In anderen Sprachen
2011-09-26
Ignas, Vilnius,
Nerekomenduočiau turėti reikalų su šita "Įmone" visų pirma prasidėjo nesklandumai dar atvykus į Klaipėdą, buvo sutarta, kad Klaipėdos pusėje paims mūsų daiktus atveš nuomojamus dviračius, atvykus sutartą laiką, pasiskambinome, pasirodo jie laukia smiltynes pusėje. Vietoj to, kad išspręsti šią problemą atsakymas buvo, kad išvis nebenuomos dviračių ir jokių daiktų i nakvynės vietą kuršių Nerijoje nebeveš, po įkalbinėjimų buvo sutarta kad mes su visu maistu gėrimais ir savo manta persikeliame keltu į kitą pusę "padarė paslaugą". Kaip jaučiai persikėlėm į kitą pusę, šiaip taip susitarėm su vairuotoju kad paimtų daiktus ir nuvežtų į nakvynės vietą, kaip ir viskas išsisprendė. Kitą dieną buvo sutarta kad nuomojamus dviračius ir daiktus parveš, skambiname, nepatenkintas balsas praneša kad jokių daiktų neveš tik paims dviračius, susitarėm kad užmokėjus 50LT parvežtų, palikome pora žmonių laukti mašinos, paaiškėjo kad atvykę "Liucijos Ratai" pasiėmė tik dviračius ir pasakę kad "per jus mes ir taip i minusą nuėjom" išvažiavo, teko greitai organizuotis transportą, gerai kad "Vila Baldininkas" savininkas padėjo išspręsti šią bėda ir transportavo mūsų daiktus. Taigi tokie nuotykiai su "liucijos ratais", įmonė kuri iš pradžių sakė ir padės ir nuveš ir parveš, realiai nieko neaatliko ir paliko mus "Ant ledo".
Bin gewesen:2011/09/01 - 00/00
Gutachtung schreiben
 
 
 
 
 
Sehenswerte objekte
Steinskulpturenpark im Kai
Vasservergnügen
Liebhaberfischerei
Vasservergnügen
Žygiai kanojomis
Vasservergnügen
Jachta "Montė"