Užsiregistruok naujienlaiškį
Vardas:
El. paštas:
 
Kurortas.lt
patikimas Jūsų atostogų gidas
LTENDERU
Registruotis Prisijungti
Palanga
 
 
 
 
 
 
 
Maitinimas
 
 

Laukinių Vakarų Salūnas (Kavinės-Barai)

Adresas:J. Basanavičiaus g. 16,
Palanga
Tel:+370 460 52831,
+370 670 08888
Virtuvės:Lietuviška
Europietiška
Dirbame:visus metus
Tikriausiai kiekvienas Palangoje puikiai žino garsųjį „Laukinių Vakarų Salūną“, pramogų, geros nuotaikos ir šėlsmo sostinę. Klubas, įsikūręs buvusiame „Jaunystės“ kino teatre, dirba jau nuo 1996 metų, todėl yra puikiai žinomas ne tik pajūrio gyventojams, bet ir svečiams iš kitų Lietuvos miestų.

„Laukinių Vakarų Salūnas“ - strategiškai geroje vietoje, Basanavičiaus gatvės pradžioje, todėl pro šalį praeina ir užsuka šimtai lankytojų. Šeimininkai džiaugiasi, kad klubas – vienas didžiausių visame Pajūryje ir gali priimti net iki 1000 lankytojų!  

Užsukusius svečius stebina unikalus interjeras: Žemaitijos etnokultūros detalės puikiai dera su moderniomis smulkmenomis ir amerikietišku „salūno“ įvaizdžiu, o kiekvieną užsukusįjį svetingai pasitinka ir palydi stilingasis kaubojus, klubo puošmena ir pasididžiavimas.

Klube patenkinti lieka ne tik picų ar europietiškos virtuvės gurmanai, bet ir cepelinų mėgėjai, o maistą lankytojai gali užsisakyti ištisą parą!

Vasaros metu klubas vilioja puikia virtuve, gražia lauko kavine, koncertais ir diskotekomis iki ryto, o ne sezono metu čia rengiami banketai, sveikinami jubiliatai ir švenčiamos visos šventės.

Svarbi žinia! Klube veikia internetinė svetainė, kur vietiniai gyventojai ar svečiai gali naudotis internetu ir žaisti kompiuterinius žaidimus.
Lankytojų atsiliepimai
Reitingai (įvertino 3)
Bendras:
Ar skanu?:
Serviravimas:
Aptarnavimas:
Aplinka:
Kainos:
2014-05-08
klientas, Klaipėda, Lietuva
Lankiausi vieną kartą, nerekomenduoju niekam daugiau ten eiti. Draugai užsisakė cepelinų, tai tik perpjovė, tai viduje, į mėsą, buvo įkepta musė. Aš kepsnį ėmiau su ryžiais, tai ryžius atnešė šaltus, sulipusius į gumulą. Kai pakvietėm padavėją, sulaukėm pikto atsakymo iš jo, kad aš čia ne prie ko, čia kalta virtuvė. Tik po to, kai pareikalavom vadybininko, tas atėjo. Kai paaiškinom, tai jo atsakymas tas pats - kalta virtuvė. Ir nuėjo. Tik po kurio laiko grįžo ir pasakė, kad galėsim nemokėti už ryžius ir tuos cepelinus (nors mes ir taip jų nevalgėme). Ir dar davė nemokamą pakvietimą į kažkokį koncertą. Suprasčiau lėtesnį aptarnavimą, juk buvo vasara, daug žmonių. Bet kad virtuvėje yra sanitarinių pažeidimų, ir kad visi bando atsikratyti atsakomybės, tai nepateisinu. Nejau dabar klientas turėjo pats eiti į virtuvę ir aiškintis? Ir nepasakyčiau, kad kainos pigesnės, negu kitur Palangoje.
Lankiausi:2012/07
Reitingai:
Serviravimas:1
Ar skanu?:1
Aptarnavimas:1
Aplinka:1
Kainos:1
2011-09-29
irma, siauliai, Lietuva
Tai mano pamegta kavine.Galiu pasakyti,kad maistas tikrai skanus,ypac cepelinai.Tik letokas aptarnavimas.Siaip viskas liuks.
Lankiausi:2010/06
Reitingai:
Serviravimas:5
Ar skanu?:5
Aptarnavimas:1
Aplinka:5
Kainos:4
2011-07-11
as
Tragiskiausias baras per lietuvos istorija, apie aptarnavima,nesneku nes jo nera, stovi visi kaip sargybiniai prie iejimo ir nieko neveikia, dar lankom palauzo kartais:) padavejai toki tragiski kad nzn kaip eu zmogum sneket. Galetumet nusiusti I bendravimo kursus pirma. Toki klubw isvis naikint. Dragedija. Maisto net benamis nevalgytu.
Reitingai:
Serviravimas:1
Ar skanu?:1
Aptarnavimas:1
Aplinka:1
Kainos:1
2010-12-31
onute malinauskiene, kaunas, Lietuva
PALANGOJE TIKRAI TOKIA BAISI VIETA APLINKA TIESIOG BAISU VAIKUCIA KAIP ARMIJOJE ISRIKIUOTI STOVI IR DALINA PAKVIETIMUS PIGUS PIETUS IR TAIP TOLIAU.....DARBUOTOJAI NET SAVAITES NEISDIRBA BEGA LAUK NIEKAM NEPATARIU I TOKIA ARKLYDE UZEITI...LINKIU SEKMES IR KEISKITES
Lankiausi:2010/06
Rašyti atsiliepimą
 
 
 
 
 
Kavinės-Barai
Monika
Restoranai
L'Ambra Rossa
Maistas į namus
Taste Waves
Kavinės-Barai
"Rąžės" valgykla
Kavinės-Barai
Kavinė "Ronže"