Užsiregistruok naujienlaiškį
Vardas:
El. paštas:
 
Kurortas.lt
patikimas Jūsų atostogų gidas
LTENDERU
Registruotis Prisijungti
 
Neringa
 
 
 
 
 
 
Maitinimas
 
 

Vela Bianca (Restoranai)

Adresas:L. Rėzos g. 1A,
Juodkrantė
Tel:+370 469 50013
Dirbame:visus metus
Itališkai „Vela Bianca“ – baltoji burė.

Toks restorano pavadinimas pasirinktas neatsitiktinai – tai ne vien gražus žodžių skambesys, bet ir marios, vėjas, jachtos ir kateriai, žuvėdros, – visas romantiškas pamario grožis, kurio neslepia atviri vitrininiai restorano langai.

Dviejų aukštų restorane sau jaukią vietą ras kiekvienas. Pirmame aukšte ir lauko terasoje – laisvesnio ir neįpareigojančio stiliaus aplinka... Tačiau juk taip nuostabu jausti vilnijantį vasaros vėjelį! Antrasis restorano aukštas dvelkia tikra elegancija. Pastelinių spalvų baldai ir sienos, romėnų freskos, didžiuliai langai, baltos staltiesės, taurės, o kur dar žuvėdrų imitacijos šviestuvai, kabantys virš vadinamosios „VIP ložės“, iš kurios pro langus atsiveria nepakartojamas marių vaizdas.

Tačiau ne vien aplinka Jus turėtų čia vilioti. „Vela Bianca“ Jūs būsite vaišinami tikromis itališkomis picomis, kurių čia net 26 rūšys, neapsiriksite užsisakę itališkos daržovienės ar jau klientų pamėgtos žuvienės.

Kaip ir dera restoranui ant marių kranto, čia didelis žuvies pasirinkimas: patiekalai iš lašišos, oto, sterko, kalmarų, karališkųjų krevečių... Mėsos mėgėjams siūlomi patiekalai iš vištienos, jautienos, kiaulienos, antienos.

Nenuskriausti liko ir smaližiai – iš „Vela Bianca“ negalima išeiti neparagavus itališkojo grietinėlės ir riešutų skanėsto, nepamirštamo skonio morkų pyrago ar varškės kremo su aviečių padažu. Barmenas pastebi, jog restorane populiariausi šios vasaros gėrimai – kava ir baltasis vynas, kurio čia rasite įvairiausių rūšių iš daugelio pasaulio šalių. Skambant itališkai muzikai, puikiai praleiskite laiką gardžiuodamiesi „Vela Bianca“ profesionalaus virėjo ruošiamais valgiais bei grožėdamiesi marių vaizdais...
Lankytojų atsiliepimai
Reitingai (įvertino 1)
Bendras:
Ar skanu?:
Serviravimas:
Aptarnavimas:
Aplinka:
Kainos:
2009-07-02
Gediminas Ruskys, Klaipeda, Lietuva
Nuostabus aptarnavimas, puikus maista ir labai svetinga aplinka!
Lankiausi:2009/06
Reitingai:
Serviravimas:5
Ar skanu?:5
Aptarnavimas:5
Aplinka:5
Kainos:4
Rašyti atsiliepimą
 
 
 
 
Kavinės-Barai
Žuvelė, Žvejo užeiga
Kavinės-Barai
Kurėnas
Kavinės-Barai
Marių akis