Užsiregistruok naujienlaiškį
Vardas:
El. paštas:
 
Kurortas.lt
patikimas Jūsų atostogų gidas
LTENDERU
Registruotis Prisijungti
 
 
Druskininkai
 
 
 
 
 
 
 
Apie kurortą
Druskininkuose Azerbaidžano ir Kazachstano investicijos
Druskininkų savivaldybės mero Ričardo Malinausko kvietimu rugpjūčio 6 d. Druskininkuose lankėsi Kazachstane ir Azerbaidžane reziduojančių Lietuvos Respublikos diplomatų delegacija. LR ambasadorius Kazachstano Respublikoje, Kirgizijos Respublikai ir Tadžikistano Respublikai Romualdas Kozyrovičius neslėpė, jog šios šalies verslininkus itin domina investicijos į mūsų Druskininkų kurortą – ypatingai į sveikatinimo ir sporto sritis. Sentimentai, progresas ir perspektyva – toks, ambasadoriaus žodžiais, šio intereso leitmotyvas.

LR ambasadorius Azerbaidžano Respublikoje ir Turkmėnistanui Kęstutis Kudzmanas akcentavo ne tik Azerbaidžano verslininkų potencialą investuoti į Druskininkų kurortą, bet ir paties Druskininkų kurorto patrauklumą tos šalies gyventojams. O geriausia Druskininkų kurorto reklama įvardijo jau ir dabar neblogai veikiančią vadinamąją „liaudies diplomatiją“, kuomet komplimentai apie Druskininkus yra perduodami iš lūpų į lūpas.

Didelį potencialą šiose šalyse mato ir susitikimą inicijavęs meras R. Malinauskas, diplomatus patikinęs, kad Druskininkų kurorte laukiami ir poilsiautojai iš minėtų šalių, ir investuoti Druskininkų kurorte norintys verslininkai.

2009 rugpjūtis