Užsiregistruok naujienlaiškį
Vardas:
El. paštas:
 
Resorts.lt
your trusted Lithuania resorts guide
LTENDERU
 
Neringa
 
 
 
 
Entertainments
 
 
 
Event's calendar
 
M T W Th F Sa Su
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
 
 
 
 

Bicycles tourism (Bicycles rent)

Our services: RENTAL OF BICYCLES AND ADDITIONAL EQUIPMENT :
* for individual clients
* for work associations
* for tourist groups
* for school children excursions


NEW! POSSIBILITY TO CHOOSE THE RETURN PLACE OF THE BICYCLE.
Start on your journey fearlessly. If you will lack the force, if unfavourable weather conditions or any other sircumstances will interfere your ride, you will be able to return the rented bicycle in the nearest point of rent and go back by bus (buses go every hour).


WE GIVE TECHNICAL SUPPORT DURING THE TRIP We bring and replace the bicycle with another one. The service is free for our clients.

TRANSPORTATION ON BICYCLES AND BAGGAGE We can deliver bicycles to any place in Curonian spit.
Tel:+370 682 14798
Visitors reviews
In other languages
2011-09-26
Ignas, Vilnius, Lithuania
Nerekomenduočiau turėti reikalų su šita "Įmone" visų pirma prasidėjo nesklandumai dar atvykus į Klaipėdą, buvo sutarta, kad Klaipėdos pusėje paims mūsų daiktus atveš nuomojamus dviračius, atvykus sutartą laiką, pasiskambinome, pasirodo jie laukia smiltynes pusėje. Vietoj to, kad išspręsti šią problemą atsakymas buvo, kad išvis nebenuomos dviračių ir jokių daiktų i nakvynės vietą kuršių Nerijoje nebeveš, po įkalbinėjimų buvo sutarta kad mes su visu maistu gėrimais ir savo manta persikeliame keltu į kitą pusę "padarė paslaugą". Kaip jaučiai persikėlėm į kitą pusę, šiaip taip susitarėm su vairuotoju kad paimtų daiktus ir nuvežtų į nakvynės vietą, kaip ir viskas išsisprendė. Kitą dieną buvo sutarta kad nuomojamus dviračius ir daiktus parveš, skambiname, nepatenkintas balsas praneša kad jokių daiktų neveš tik paims dviračius, susitarėm kad užmokėjus 50LT parvežtų, palikome pora žmonių laukti mašinos, paaiškėjo kad atvykę "Liucijos Ratai" pasiėmė tik dviračius ir pasakę kad "per jus mes ir taip i minusą nuėjom" išvažiavo, teko greitai organizuotis transportą, gerai kad "Vila Baldininkas" savininkas padėjo išspręsti šią bėda ir transportavo mūsų daiktus. Taigi tokie nuotykiai su "liucijos ratais", įmonė kuri iš pradžių sakė ir padės ir nuveš ir parveš, realiai nieko neaatliko ir paliko mus "Ant ledo".
Visited:2011/09/01 - 00/00
Write the feedback
 
 
 
 
 
Bicycles rent
Bicycles tourism
Water entertainments
keleivinis laivas Nidas