Užsiregistruok naujienlaiškį
Vardas:
El. paštas:
 
Kurortas.lt
patikimas Jūsų atostogų gidas
LTENDERU
Registruotis Prisijungti
 
Neringa
 
 
 
 
 
 
Maitinimas
 
 

Ešerinė (Restoranai)

Adresas:Naglių g. 2,
Nida
Tel:+370 469 52757
Dirbame:visus metus
Sezoninis Nidos restoranas „Ešerinė“ veikia jau apie 30 metų.

Tai vienas seniausių, didžiausių ir, be abejo, originaliausių restoranų šiame mieste.
Restorano pastatas buvo pastatytas dar 1979 metais. Jis unikalus: rąstų sienos ir nendrinis stogas mena senovę, dideli langai žvelgia į marias (restoranas įsikūręs ant paties marių kranto, iki vandens vos 6 metrai). Į jaukias atskiras zonas suskirstyta erdvi salė, nepakartojamas vidinis kiemas su alpinariumu ir baseinu su fontanu, įkurtas pačiame pastato centre. Restorano unikalumą dar labiau pabrėžia baldai.

Pradžioje „Ešerinės“ lauko kavinėje, kaip ir daugelyje kitų lauko kavinių, stovėjo plastmasiniai baldai, bet patirtis parodė, kad gyvenant prie marių, dėl didelių vėjų, jie nėra patogūs. Šeimininkė p. Regina Mockienė sako pati nuvykusi pas Lietuvos kalvius, kurie jai pagamino originalius, niekur nematytus, grakščius baldus iš metalo. Šių vėjas tikrai nepajudins.

Šeimininkė pasakoja, kad restoraną dėl žinomos tradicijos šaudyti ir valgyti varnas norėjo pavadinti „Varnine“. Norėta tiekti ir iš varnienos pagamintų patiekalų. Tačiau buvo nuspręsta, kad šis pavadinimas neperspektyvus, šeimininkai pagalvojo ir apie senąsias tradicijas, ir apie ateitį, todėl nutarė restoranui duoti „Ešerinės“ vardą.
Moderniausiais įrengimais aprūpintoje „Ešerinės“ virtuvėje visi restorane siūlomi patiekalai pagaminami greitai, skaniai ir labai įvairiai.

„Ešerinės“ pasididžiavimas – žuvies patiekalai. Niekur kitur nerasite tokio gausaus žuvies patiekalų asortimento, kaip „Ešerinėje“. Žuvis šalta, karšta, rūkyta, įdaryta ar kitais įmantriais būdais paruošta.

Svečiai dabar vaišinami ir ant grotelių gaminamais valgiais. Ant grotelių patiekalai kepami be riebalų, todėl „Ešerinės“ kepsniai sultingi, neprisigėrę riebalų, neturi specifinio skonio. Šiame restorane yra sudarytos visos sąlygos organizuoti jūsų pageidaujamą šventę. Esant geram orui, į prie marių kranto esantį restoraną galima sukviesti beveik 300 žmonių.
Lankytojų atsiliepimai
Atsiliepimų nėra
Rašyti atsiliepimą
 
 
 
 
Kavinės-Barai
Kurėnas
Kavinės-Barai
Marių akis
Kavinės-Barai
Žuvelė, Žvejo užeiga