Užsiregistruok naujienlaiškį
Vardas:
El. paštas:
 
Resorts.lt
your trusted Lithuania resorts guide
LTENDERU
 
 
Druskininkai
 
 
 
 
 
Food & Drink
 
 

Armėniška El&El užeiga (Coffee-bars)

Address:Grūtas
Tel:+370 313 47447,
+370 685 66600
Work:All year
Visitors reviews
Ratings (Rated 6)
Total:
Taste good?:
Serving:
Service:
Environment:
Prices:
2014-12-27
Mindaugas, Klaipeda, Lithuania
Pirmi komentarai greičiausiai konkurentu rasyti buvo... Puiki užeiga. Buvom su seima uzsuke si vakara , kai uzsisakem maista , tik tada pastebejom , kad ju darbo laikas baigiasi uz pusvalandzio, bet nepuse zodzio neuzsimine. Aptarnavo labai paslaugus ir malonus vaikinukas, nors jam darbo laikas jau pasibaiges buvo vis siule sio bei to daugiau uzsisakyti. Maistas labai skanus tiek saslykai, tiek liulia kebabas, tiek ceburekai. O Charčo sriuba, galiu pasakyti, kad skaniausia is visu mano valgytu. Super, kaip sakant, repect shefui. Vynai,- mes su zmona ragavom gervuogiu, granatu ir vysniu, tikrai išskirtinio skonio. Dekui visam kolektyvui, uzsuksim ir vel kai busim Jusu kraste.
Visited:2014/12
Ratings:
Serving:5
Taste good?:5
Service:5
Environment:5
Prices:5
In other languages
2017-02-17
saulius kimas, druskininkai, Lithuania
Kadangi gerai zinau sios skylutes savininka tai pasakysiu,kad neigemas vertinimas virtuves yra teisybe,zmones dirba uz minimuma ir dalis nelegaliai neturintys vireju issilavinimo,virtuveje sanitarija tragedija,galite paziureti i aplinka dulkes,kieme siuksles,suprasite o finale apsinuodijusiu buvo.
Visited:2016/03/01 - 00/00
Ratings:
Serving:1
Taste good?:1
Service:1
Environment:1
Prices:1
2013-09-12
Jurgita, Panevežys
Sveiki. Skaičiau jūsų atsiliepimus, žinokit nustebau:) mes su šeima lankomės labai dažnai, maistas tobulas! Viskas labai skanu, o kainos labai normalios, kitose šašlykinėse viskas žymiai brangiau ir mažėsnemis porcijomis.. Aptarnavimas irgi labai puikus, labai malonūs šeimininkai, taip pat baristos:) kas buvo, tikrai žino, kad puiki vieta, tikrai visiems siūlau, nuvažiuoti ir patiems pamatyti ;)
Ratings:
Serving:5
Taste good?:5
Service:5
Environment:5
Prices:5
2013-09-12
Skaiste, Lithuania
Nuosirdziausi linkejimai seimininkam nuo Skaistes su seima. O ju konkurentams linkiu nesivarginti, rasant tokius komentarus. Viskas pasidaro aisku vieninteli syki apsilankius ;)
Ratings:
Serving:5
Taste good?:5
Service:5
Environment:5
Prices:5
2013-06-10
armėnė, kaunas, Lithuania
Gėda ,gėda turi būti Armėnijai dėl tokio maisto,kurio teko ragauti šioje kavinėje.Vienintelė sriuba buvo panaši į sriubą.O visą kitą...GĖDA Armėniški koldūnai tai jau visai kita istorija_tešla apačioje išskydusi ir suplyšusi,o viršus neįkandamas.Apie įdarą ,mėsa to dalyko net ir labai įsitempęs nepavadinsi, iš viso patylėsiu... Gailiuosi,kad nepasiėmiau su savimi ir nenuvežiau į maisto inspekciją patikrinti kiek ten tos "kiaulienos" su "jautiena" Plius visas tas jovalas (penki koldūnai) kainavo 16lt. ir laukti šio "šedevro" reikėjo 40min.(o žadėjo pagaminti 20-25min.) Taipogi "sužavėjo" vienintelis šioje užeigoje siūlomas armėniškas desertas Pachlava,pyragėlio tešla kieta,įdaras tik pamozotas,bet tai būtų puse bėdos.Įdare ,matyt dėl kiekio,o gal skonio,radau du graikško riešuto kevalus .Ačiū dievui,dantys liko sveiki,bet už tokį siurprizą niekas net nesiteikė atsiprašyti Gėda šeimininkams dėl tokios virtuvės
Visited:2013/06/01 - 00/00
Ratings:
Serving:3
Taste good?:2
Service:4
Environment:4
Prices:1
2009-09-12
v .stankevicius, kaunas, Lithuania
sriuba gera,bet saslykas tai neduok dieve,1-vistienos atnese saslyka- 2 mazus gabaliukus slauneliu,2-kiaulienos saslykas irgi buvo labai prastos mesos ,nu ir brangu,laikykites toliau!!!!
Visited:2009/09/01 - 00/00
Ratings:
Serving:2
Taste good?:1
Service:1
Environment:3
Prices:1
Write the feedback
 
 
 
 
 
Restourants
Keturi vėjai
Restourants
Dangaus skliautas
Coffee-bars
Ragis
Coffee-bars
Jerevan
Coffee-bars
SPA Vilnius